هایگلاس چیست؟

هایگلاس به غیر از ملامینه با یک لایه فوق براق از جنس pvc پوشانده می شود .

   تخته های ، های گلاس  معمولا” دارای یک رو میباشند که توسط یک لایه سلفون محافظت شده  و نمای طرف دیگر سفید ساده ازpvc و یا کاغذ است . ابعاد مورد استفاده های گلاس برای کابینت کاران معمولاً 280*122 سانتیمتر به ضخامت 16 میلیمتر می باشد .

در خرید این تخته ها باید بسیار دقت داشت تا  نوع مرغوب آن را تهیه کرد چرا که اگر روکش خوبی نداشته باشند  در هنگام برش شروع به پریدگی لبه ها میکند . معمولا”  نوع مرغوب آن دارای یک لایه      uv بر روی روکش می باشد که این لایه روکش را دربرابر خط و خش محافظت می کند.همچنین پشت پنل از نوع pvc  سفید است و هر پالت برای محافظت بیشتر در پوششی از سلفون با رویه ای از جنس کارتن و یک ورق MDF  خام  در زیر پالت (زیر پالتی) ، بسته بندی می شود.

   درخشندگی های گلاس

     درخشندگی برجسته ترین خصوصیت های گلاس است . وهمین مشخصه باعث شده است در بازار محصولات چوبی یک سر و گردن در درجه بالاتری قرار بگیرد زیرا های گلاس با انعکاس نور و خاصیت شیشه ای که دارد چشمان هر بیننده ای را می نوازد و با ایجاد رنگ های براق  و زنده محیط آشپزخانه ، سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، دفتر کار و هرگونه دکوراسیون داخلی را تبدیل به محیطی زنده و حاکی از جریان زندگی میکند.

     های گلاس سطحی بسیار هموار دارد و همراه با بافت های گوناگون و یا طرح هایی از انواع نقش و نگاره های گل و طبیعت ، طرح های اسلیمی ، طرح های مدرن و یا طرح چوب های جنگلی  تولید می شود . پس بخاطر تنوع زیاد طرح و بافت  می تواند مورد حسن انتخاب و محبوبیت مشتریان قرار بگیرد .

نگهداری از های گلاس:

   نظافت های گلاس نیز بسیار آسان است . کافیست با یک دستمال نمدار تمام لکه ها ، چربی ها و خاک را از آن زدود و نیازی به صرف زمان و انرژی زیاد برای نظافت اش نیست.